Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 44-PV-GV is op kenteken gezet in 2003. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 22-03-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2003-06-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-17 |
| APK vervaldatum | 2025-03-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 02-LJ-XD | 2021-05-08 | |||
| 05-NB-FP | 2022-04-25 | |||
| 64-JJ-SJ | 2021-07-03 | |||
| 52-ND-DV | 2025-01-21 | |||
| 91-JG-SX | 2020-07-17 | |||
| 60-JP-KN | 2024-12-06 | |||
| 21-JS-KP | 2022-08-02 | |||
| 60-JH-LD | 2021-01-25 | |||
| 02-HZ-VP | 2024-03-27 | |||
| 39-LB-FK | 2022-08-08 | |||
| 40-JR-TR | 2022-04-14 | |||
| 46-ND-LX | 2024-11-14 | |||
| 21-JB-JR | 2022-01-19 | |||
| 45-JL-BN | 2023-06-02 | |||
| 59-LK-BR | 2024-04-04 | |||
| 91-LJ-XB | 2022-01-01 | |||
| 58-JB-GT | 2023-05-15 | |||
| 80-LG-XL | 2025-02-23 | |||
| 93-LGL-5 | 2020-11-19 | |||
| 08-LZ-SK | 2025-05-26 | |||
| 56-LP-JL | 2020-08-08 | |||
| 58-JX-GG | 2022-10-26 | |||
| 72-LT-GN | 2022-06-08 | |||
| 33-JV-GL | 2023-10-06 |