Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.555,-
Nee
2003
2024-06-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 90-LS-BK is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.395 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 15-04-2003. Dit voertuig is al 696 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 13-07-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-22 |
| APK vervaldatum | 2026-07-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 41-LX-PV | 2024-11-07 | |||
| 70-JK-NG | 2020-06-13 | |||
| 90-NB-DK | 2020-08-24 | |||
| 23-LD-NZ | 2023-09-23 | |||
| 44-JZ-JK | 2024-07-19 | |||
| 52-LH-TP | 2023-04-24 | |||
| 71-JB-XS | 2021-08-17 | |||
| 92-JV-XD | 2023-12-02 | |||
| 09-JB-JR | 2025-08-30 | |||
| 44-PV-GV | 2024-03-27 | |||
| 99-JV-FB | 2023-05-12 | |||
| 73-JB-VB | 2020-11-28 | |||
| 52-LK-LL | 2023-08-31 | |||
| 99-JR-FR | 2022-09-03 | |||
| 23-LS-ZP | 2022-04-06 | |||
| 12-JJ-PT | 2024-04-26 | |||
| 72-HZ-FR | 2022-02-12 | |||
| 72-JB-XS | 2023-12-29 | |||
| 59-LK-BR | 2024-04-04 | |||
| 48-NB-BH | 2026-01-20 | |||
| 29-JV-ST | 2022-12-20 | |||
| 60-JP-KN | 2024-12-06 | |||
| 58-JB-GT | 2023-05-15 | |||
| 21-JB-JR | 2022-01-19 |