Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.191,-
Nee
2002
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 90-JK-XX is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met een massa van 1.440 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 15-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
7 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 271.663 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 04JKPG | 2021-06-15 | |||
| 61HZTS | 2021-07-04 | |||
| 23-NH-FS | 2021-07-19 | |||
| 81-HK-GT | 2024-10-12 | |||
| 02-GV-JT | 2022-04-09 | |||
| 87LVGG | 2020-10-08 | |||
| 31-JJ-LN | 2020-04-28 | |||
| 99GNVS | 2020-09-19 | |||
| 92HGJG | 2020-07-24 | |||
| 63-GX-GN | 2020-09-21 | |||
| 85-JB-BG | 2022-09-05 | |||
| 47-JK-FH | 2025-06-27 | |||
| 63GRZS | 2020-07-10 | |||
| 01gksg | 2020-06-03 | |||
| 25-GV-JT | 2022-01-11 | |||
| 09-HF-NG | 2025-12-18 |