Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.726,-
Nee
2001
2025-07-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 84-GR-BX is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.415 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 06-02-2001. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 324 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-17 |
| APK vervaldatum | 2027-04-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 196.389 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1321 |
| Periode | 2000-08-26 - 2003-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1051 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 53-GP-LB | 2026-02-26 | |||
| 55-HD-XT | 2022-10-07 | |||
| 89-JH-GS | 2023-04-17 | |||
| 65-HB-LT | 2025-05-30 | |||
| 78-JL-FX | 2020-08-10 | |||
| 82-GZ-PX | 2024-07-24 | |||
| 68-HX-JV | 2024-03-25 | |||
| 94-JK-PF | 2025-08-29 | |||
| 70-HJ-HB | 2023-04-14 | |||
| 98-HX-JS | 2023-12-29 | |||
| 62-JS-GJ | 2025-10-20 | |||
| 27-JH-GT | 2021-07-02 | |||
| 03-HZ-NH | 2024-01-21 | |||
| 53-GF-NP | 2023-11-22 | |||
| 93-JD-BS | 2022-07-08 | |||
| 69-HK-PF | 2023-02-14 |