Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.726,-
Nee
2001
2019-12-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 99GNVS is op kenteken gezet in 2001. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Met 1.415 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2019. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-05-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2019-12-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-23 |
| APK vervaldatum | 2020-05-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-3
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 908 |
| Periode | 2000-08-30 - 2003-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 133 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 3 | 0 | € 7.252,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2001 | 8 | 0 | € 7.590,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2002 | 8 | 1 | € 7.190,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 7.687,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 96-GK-TV | 2020-07-29 | |||
| 25-GV-JT | 2022-01-11 | |||
| 63-GX-GN | 2020-09-21 | |||
| 89-HS-RG | 2021-06-16 | |||
| 61HZTS | 2021-07-04 | |||
| 36-HH-SK | 2025-11-28 | |||
| 29GJHH | 2021-03-30 | |||
| 11GBPL | 2020-12-25 | |||
| 69-GK-PG | 2022-07-07 | |||
| 21-JJ-TK | 2022-06-27 | |||
| 92HGJG | 2020-07-24 | |||
| 04JKPG | 2021-06-15 | |||
| 23-NH-FS | 2021-07-19 | |||
| 30HFKP | 2021-10-20 | |||
| 18-HX-JT | 2024-09-15 |