Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.794,-
Nee
2000
2025-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 90-FN-NN is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dankzij 933 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 196 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 13-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-10 |
| APK vervaldatum | 2026-11-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 86.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1256 |
| Periode | 1999-12-16 - 2001-01-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 316 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 37-GF-RS | 2026-02-24 | |||
| 99-FV-DS | 2021-05-10 | |||
| 53-FH-TH | 2020-09-19 | |||
| 69-FL-VB | 2024-05-30 | |||
| 96-GJ-GV | 2023-08-17 | |||
| 67-FR-SX | 2025-03-11 | |||
| 62-FD-HV | 2023-01-13 | |||
| 54-DX-LV | 2023-01-13 | |||
| 13-FS-VN | 2021-05-15 | |||
| 02-FG-LV | 2021-05-03 | |||
| 71-GD-DP | 2024-02-10 | |||
| 32DVHX | 2021-02-02 | |||
| 63-FP-FF | 2023-04-22 | |||
| 57-GB-KL | 2021-08-28 | |||
| 64-GG-BK | 2024-12-04 | |||
| 64-FP-FF | 2022-11-22 | |||
| 17FSGZ | 2020-09-18 |