Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.108,-
Nee
2000
2024-11-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 90-FN-SP is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Deze auto weegt 922 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 548 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 316 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-19 |
| APK vervaldatum | 2025-07-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 178.428 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1368 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 69-FV-PZ | 2026-05-27 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 75-FZ-VT | 2023-08-21 | |||
| 13-HN-LB | 2023-03-18 | |||
| 40-DX-GR | 2026-01-20 | |||
| 25-DT-XV | 2021-02-18 | |||
| 54-GB-VL | 2023-07-03 | |||
| 41-GS-NF | 2023-09-16 | |||
| 67FLVB | 2020-11-20 | |||
| 87-GH-NB | 2023-01-14 | |||
| 70-FK-LS | 2023-11-22 | |||
| 75HTKR | 2021-03-06 | |||
| 15-FN-SP | 2022-03-31 | |||
| 49-FS-DL | 2022-04-12 | |||
| 78FXXS | 2021-03-03 | |||
| 13-FF-GF | 2021-10-21 | |||
| 72-FG-XJ | 2025-01-12 | |||
| 04-FN-SP | 2023-10-21 | |||
| 28-GG-DR | 2023-02-15 |