Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.773,-
Nee
2000
2024-12-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 64-GG-BK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Deze auto weegt 933 kg. Dit voertuig is al 536 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-18 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 86.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1256 |
| Periode | 1999-12-16 - 2001-01-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 316 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 37-GF-RS | 2026-02-24 | |||
| 38-FP-PH | 2022-02-02 | |||
| 69-FG-GJ | 2025-07-23 | |||
| 75-FP-FF | 2021-02-15 | |||
| 13-FS-VN | 2021-05-15 | |||
| 54-DX-LV | 2023-01-13 | |||
| 55-FH-PP | 2024-08-27 | |||
| 67-GG-BK | 2022-01-26 | |||
| 02-FG-LV | 2021-05-03 | |||
| 63-FV-NP | 2024-10-25 | |||
| 62-FD-HV | 2023-01-13 | |||
| 73DVKT | 2022-05-26 | |||
| 67-FR-SX | 2025-03-11 | |||
| 25-GH-XK | 2022-05-03 | |||
| 45-GL-LH | 2023-08-03 | |||
| 47-FV-BR | 2026-01-31 | |||
| 31-FJ-ZL | 2023-10-08 |