Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 12.629,-
Ja, 2013
2003
2020-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 8KVL62 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. In juli 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.656 kg. Sinds 2220 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1963 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1736 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-07-22 |
| APK vervaldatum | 2021-01-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2001-06-30 - 2006-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 777 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 217 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 153 | 30 | € 13.727,- | |
| 2003 | 181 | 49 | € 13.391,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 269 | 104 | € 12.915,- | |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2005 | 229 | 77 | € 55.121,- | € 14.140,- |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| 2006 | 8 | 3 | € 55.731,- | € 14.140,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| TS992L | 2020-07-07 | |||
| 28TFJH | 2020-09-03 | |||
| 13-LX-LG | 2020-05-18 | |||
| 25-JR-SL | 2023-11-22 | |||
| 51SVXH | 2020-12-07 | |||
| 66JNNK | 2021-03-04 | |||
| 37NVNN | 2020-08-12 | |||
| 41-LK-PX | 2022-09-13 |