Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.427,-
Ja, 2010
2003
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 82-KSR-8 is op kenteken gezet in 2003. In januari 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2401 cc motor met 5 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.717 kg. Sinds 32 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 01-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.300.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1717 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-01-27 |
| APK vervaldatum | 2027-03-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 243.560 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1006 |
| Periode | 2002-01-11 - 2007-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 630 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 35-JJ-SL | 2020-05-09 | |||
| 87-LD-NZ | 2023-01-22 | |||
| 93-JF-DT | 2021-05-29 | |||
| 98-JF-JN | 2021-06-21 | |||
| 62-HZ-VP | 2021-05-06 | |||
| 13-LL-JX | 2021-05-17 | |||
| 09-RZ-BB | 2021-05-18 | |||
| 79LKXH | 2021-03-20 |