Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.814,-
Nee
2001
2023-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 89-GR-SV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 84 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 26-10-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-20 |
| APK vervaldatum | 2024-10-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 692 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 692,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 05-JN-LK | 2025-11-09 | |||
| 92-JS-PF | 2026-02-07 | |||
| 26-HP-JL | 2024-09-14 | |||
| 50-HL-ZP | 2025-12-23 | |||
| 83-NH-JT | 2022-10-08 | |||
| 86LNHS | 2021-03-28 | |||
| 37-JF-FN | 2021-07-31 | |||
| 18-LH-PS | 2021-11-03 | |||
| 26-GN-PG | 2023-05-22 | |||
| 05-HP-HD | 2021-01-06 | |||
| 12-LS-NJ | 2024-08-26 | |||
| 68-HK-LZ | 2024-11-05 | |||
| 69-LV-ZB | 2025-01-25 | |||
| 05NKJT | 2022-09-19 | |||
| 99-HH-FS | 2022-01-29 | |||
| 16-HZ-LX | 2023-07-14 | |||
| 09-LK-VV | 2025-01-01 | |||
| 21GSJF | 2021-08-30 | |||
| 59-HX-RH | 2021-07-30 | |||
| 76-LD-PR | 2023-10-17 | |||
| 62-JT-PV | 2024-05-24 | |||
| 41-HH-ZL | 2024-06-07 | |||
| 71-HX-HZ | 2024-08-05 | |||
| 64-JJ-DJ | 2021-06-22 | |||
| 77-HT-SH | 2020-11-01 | |||
| 81-LX-BH | 2023-07-29 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 33-JD-RR | 2021-04-30 |