Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.716,-
Nee
2005
2022-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 83-RG-NB is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 135 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dankzij 1.465 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-04-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-03-31 |
| APK vervaldatum | 2024-04-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.395 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.395,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 286.061 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 889 |
| Periode | 2004-04-15 - 2007-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 07-RJ-VX | 2026-05-01 | |||
| 73-TB-DR | 2026-05-03 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 06-SZ-KG | 2026-03-21 | |||
| 67-PX-BK | 2026-03-15 | |||
| 99-PN-HL | 2026-03-07 | |||
| 93-PN-FV | 2022-06-30 | |||
| 76-PH-ZD | 2026-03-06 | |||
| 64-PH-JH | 2020-06-13 | |||
| 16-PH-BX | 2020-11-18 | |||
| 62-SR-DS | 2023-07-03 | |||
| 59-PD-DB | 2021-04-15 | |||
| 21-SG-RG | 2021-08-02 | |||
| 22-RB-GH | 2023-02-07 | |||
| 96-PV-VJ | 2022-05-24 | |||
| 23-RF-BX | 2022-11-09 | |||
| 08-SF-KN | 2026-03-03 | |||
| 07-PH-VB | 2022-04-11 | |||
| 88-PK-LF | 2025-05-03 | |||
| 74-RF-XG | 2021-05-09 | |||
| 19-RV-GH | 2023-09-22 | |||
| 83-PG-NH | 2022-07-06 | |||
| 83-TR-NB | 2023-06-12 | |||
| 26-PH-LG | 2021-11-27 |