Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.207,-
Nee
2002
2023-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken 83-JH-FB is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1783 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.355 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 27-03-2002. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1783 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-29 |
| APK vervaldatum | 2027-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 279.592 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1138 |
| Periode | 1999-06-01 - 2006-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3724 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 1999 | 54 | 1 | € 6.402,- | |
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 2000 | 163 | 5 | € 6.319,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2001 | 201 | 6 | € 6.274,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2002 | 162 | 10 | € 5.836,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 143 | 13 | € 5.715,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2004 | 94 | 4 | € 5.981,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 29.859,- | € 6.226,- |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57-NS-LL | 2026-05-23 | |||
| 32-JH-BF | 2026-05-18 | |||
| 28-LP-LR | 2026-05-23 | |||
| 42-GX-DK | 2026-05-20 | |||
| 14-LG-LV | 2026-05-17 | |||
| 83-PX-TH | 2026-05-27 | |||
| ZK-140-F | 2026-05-10 | |||
| 26-LL-PL | 2026-05-02 | |||
| 81-NX-BX | 2026-05-03 | |||
| 40-GF-KL | 2026-04-30 | |||
| 16-PZ-KP | 2026-05-02 | |||
| 76-GS-SR | 2026-05-18 | |||
| 14-FR-FX | 2026-04-28 | |||
| 09-PX-NJ | 2026-04-28 | |||
| 81-LV-DT | 2026-04-25 | |||
| 35-LR-FR | 2026-04-23 | |||
| 36-DD-PR | 2026-04-21 | |||
| 87-HJ-BG | 2026-05-03 | |||
| 75-NV-NN | 2026-05-03 | |||
| 66-FZ-ND | 2026-04-20 | |||
| 33-NG-KH | 2026-04-16 | |||
| 96-FT-JD | 2026-04-17 | |||
| H-921-LJ | 2026-05-13 | |||
| 79-GT-VH | 2026-04-18 | |||
| 97-RD-JR | 2026-04-11 | |||
| 22-PZ-KP | 2026-04-13 | |||
| 02-NS-DV | 2026-05-06 | |||
| 60-PB-BB | 2026-04-07 | |||
| 87-LZ-FG | 2026-04-07 | |||
| 39-LZ-HT | 2026-04-05 |