Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.268,-
Nee
1999
2022-02-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 82DLZH is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.673 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 1553 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1620 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2022-02-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-09-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-09-24 |
| APK vervaldatum | 2022-02-21 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.410 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.410,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 282.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-PB-GT | |||
| 45-LH-TS | |||
| 27-HP-SV | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 51-FB-BT | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 94-PF-JN | |||
| XP-LD-65 | |||
| 77-JF-GV | |||
| 06-PP-DN | |||
| 21-FD-NG | |||
| 23-LD-KN | |||
| 93-NG-JG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 42-SV-KL | |||
| 46-FV-SG | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 37-LT-PD | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 72-TR-FP | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 60-GG-KS | |||
| 15-PR-DP | |||
| 95-SB-TX | |||
| XR-NB-60 | |||
| 52-LX-VR | |||
| 16-GF-XV | |||
| 26-GF-VL | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 95-FB-HK | 2026-03-03 | |||
| 23-FH-GZ | 2022-03-02 | |||
| 63FZLB | 2023-09-07 | |||
| 27GZTF | 2022-03-09 | |||
| 86-GS-ZB | 2022-09-24 | |||
| 87-HF-PD | 2023-05-31 | |||
| 77-FR-VS | 2023-07-12 | |||
| 62-GN-XD | 2025-04-30 |