Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.591,-
Nee
1999
2024-09-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken XP-LD-65 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.634 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 621 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 87 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1634 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-20 |
| APK vervaldatum | 2026-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.410 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.410,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 282.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 87-LX-GT | 2026-05-22 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| XX-HS-01 | 2022-04-15 | |||
| XR-RJ-87 | 2023-07-25 | |||
| 58GBZX | 2020-06-14 | |||
| 41-DB-DK | 2021-04-12 | |||
| 31FFBZ | 2020-09-04 | |||
| XXBV69 | 2020-08-27 | |||
| 52-DH-ZX | 2020-08-20 |