Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.991,-
Nee
2000
2026-03-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 95-FB-HK is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.5 liter per 100 km. Met 1.620 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 83 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 18 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1620 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-28 |
| APK vervaldatum | 2026-06-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.275 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.275,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 341.819 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 37-LT-PD | |||
| 46-FV-SG | |||
| 87-LX-GT | |||
| XR-NB-60 | |||
| 42-SV-KL | |||
| 26-GF-VL | |||
| 93-NG-JG | |||
| 52-LX-VR | |||
| 77-JF-GV | |||
| 51-FB-BT | |||
| 94-PF-JN | |||
| 15-PR-DP | |||
| 45-LH-TS | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 53-PB-GT | |||
| XP-LD-65 | |||
| 21-FD-NG | |||
| 27-HP-SV | |||
| 72-TR-FP | |||
| 95-SB-TX | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 73-JD-BD | |||
| 06-PP-DN | |||
| 23-LD-KN | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 60-GG-KS | |||
| 16-GF-XV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 06-NG-TN | 2026-03-06 | |||
| 28-RT-RG | 2026-03-01 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 27-FK-ZD | 2024-01-23 | |||
| 64-HK-FB | 2023-11-22 | |||
| 52-FR-LZ | 2025-07-05 | |||
| 10-JK-KV | 2023-06-08 | |||
| 97-LL-PK | 2020-10-29 | |||
| 91-FD-DD | 2022-01-17 |