Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 16-GF-XV is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.603 kg. Dit voertuig is al 966 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-11-2023. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1603 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-20 |
| APK vervaldatum | 2023-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.275 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.275,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 341.819 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 87-LX-GT | 2026-05-22 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 22-LV-XF | 2026-03-04 | |||
| 04-DZ-PS | 2022-03-02 | |||
| 92-FD-FP | 2023-07-12 | |||
| 56FZLB | 2021-08-02 | |||
| 20-DX-RS | 2022-08-08 | |||
| 61-DL-JR | 2023-09-08 | |||
| ZH-RN-58 | 2022-06-24 |