Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.739,-
Nee
2001
2023-03-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 81-GS-XL is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Met 795 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Dit voertuig is al 1174 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-06-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-29 |
| APK vervaldatum | 2023-06-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 847 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 847,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.453 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 69-HB-XR | 2021-05-12 | |||
| 10-HS-TP | 2020-06-04 | |||
| 56-JS-RR | 2020-07-23 | |||
| 67-GK-KZ | 2022-05-18 | |||
| 25LBFB | 2020-05-13 | |||
| 22-GR-BX | 2026-01-18 | |||
| 25JTDD | 2020-08-01 | |||
| 23-GF-FS | 2020-10-29 | |||
| 24-GJ-XT | 2024-06-24 | |||
| 73-JS-TZ | 2022-07-29 | |||
| 23-JF-GX | 2020-05-02 | |||
| 63-LB-HS | 2021-01-01 | |||
| 97-HV-PN | 2022-02-24 | |||
| 75-JX-GT | 2023-09-27 | |||
| 53HPHH | 2020-12-25 | |||
| 38-JZ-JD | 2025-11-30 | |||
| 89-LD-LF | 2023-04-01 | |||
| 92-HS-RF | 2022-10-13 |