Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.694,-
Nee
2002
2024-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 56-JS-RR is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 599 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Met slechts 805 kg is deze auto licht en wendbaar. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-04-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-01 |
| APK vervaldatum | 2024-04-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 25JTDD | 2020-08-01 | |||
| 69-HB-XR | 2021-05-12 | |||
| 81-GS-XL | 2022-06-02 | |||
| 63-LB-HS | 2021-01-01 | |||
| 22-GR-BX | 2026-01-18 | |||
| 38-JZ-JD | 2025-11-30 | |||
| 25LBFB | 2020-05-13 | |||
| 10-HS-TP | 2020-06-04 | |||
| 22HZXS | 2021-01-20 | |||
| 53HPHH | 2020-12-25 | |||
| 73-LH-BN | 2020-12-25 | |||
| 19-LF-LJ | 2023-06-01 | |||
| 98HVBJ | 2021-01-05 | |||
| 24-GJ-XT | 2024-06-24 | |||
| 73-JS-TZ | 2022-07-29 | |||
| 58HTFD | 2021-01-05 | |||
| 23-JF-GX | 2020-05-02 | |||
| 89-LD-LF | 2023-04-01 |