Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 15.834,-
Nee
2003
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C70 met kenteken 78-LV-XF is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.696 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 04-09-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1696 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-04 |
| APK vervaldatum | 2026-09-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo C70 cabriolet
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 4.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo C70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
24 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 4.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 299.685 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1316 |
| Periode | 2002-09-26 - 2008-06-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 10 | 5 | € 63.710,- | € 13.479,- |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2003 | 74 | 20 | € 14.489,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2004 | 89 | 27 | € 15.143,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2005 | 103 | 26 | € 62.487,- | € 16.046,- |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2006 | 22 | 6 | € 62.123,- | € 12.725,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RR-PR | 2026-05-04 | |||
| 37-LL-GH | 2026-05-01 | |||
| X-936-TH | 2026-05-02 | |||
| 64-RH-JN | 2026-04-14 | |||
| 23-NR-GJ | 2026-04-13 | |||
| 95-HNS-2 | 2025-09-24 | |||
| 03-PG-TK | 2025-06-16 | |||
| 14-RN-HH | 2025-03-31 | |||
| 01-SX-FF | 2022-02-16 | |||
| 01-TD-VV | 2025-07-17 | |||
| 43-PX-NJ | 2026-03-06 | |||
| 05-RF-TH | 2022-07-04 | |||
| 27-LX-TB | 2025-02-07 | |||
| 45-NT-LX | 2025-04-03 | |||
| 00-JRR-4 | 2025-06-19 | |||
| 22-NF-KR | 2024-03-29 | |||
| 10-NK-GZ | 2025-01-05 | |||
| 72-RP-HH | 2026-01-31 | |||
| 85-LK-VK | 2025-05-21 | |||
| 14-RX-LP | 2020-12-06 | |||
| 57-JBN-8 | 2025-03-29 | |||
| 83-TJ-SN | 2023-07-08 | |||
| 28-NG-TN | 2021-05-02 | |||
| 59-TGG-5 | 2025-03-18 | |||
| 51-RG-JN | 2026-02-14 | |||
| 37-RF-JR | 2020-07-11 | |||
| 88-RN-DS | 2024-11-01 | |||
| 41-RL-TS | 2021-07-24 | |||
| 89-RL-HK | 2022-09-22 | |||
| P-723-ZZ | 2024-10-12 |