Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.185,-
Nee
2004
2025-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C70 met kenteken 45-NT-LX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 200 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.696 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 342 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-10-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1696 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-14 |
| APK vervaldatum | 2026-10-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo C70 cabriolet
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 9.424 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo C70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 9.424,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 126.960 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1316 |
| Periode | 2002-09-26 - 2008-06-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 10 | 5 | € 63.710,- | € 13.479,- |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2003 | 74 | 20 | € 14.489,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2004 | 89 | 27 | € 15.143,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2005 | 103 | 26 | € 62.487,- | € 16.046,- |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2006 | 22 | 6 | € 62.123,- | € 12.725,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RR-PR | 2026-05-04 | |||
| 78-LV-XF | 2026-05-02 | |||
| 23-NR-GJ | 2026-04-13 | |||
| 37-LL-GH | 2026-05-01 | |||
| X-936-TH | 2026-05-02 | |||
| 64-RH-JN | 2026-04-14 | |||
| 57-JBN-8 | 2025-03-29 | |||
| 28-NG-TN | 2021-05-02 | |||
| 85-LK-VK | 2025-05-21 | |||
| 43-PX-NJ | 2026-03-06 | |||
| 27-LX-TB | 2025-02-07 | |||
| 14-RN-HH | 2025-03-31 | |||
| 59-TGG-5 | 2025-03-18 | |||
| 51-RG-JN | 2026-02-14 | |||
| 83-TJ-SN | 2023-07-08 | |||
| 01-TD-VV | 2025-07-17 | |||
| 01-SX-FF | 2022-02-16 | |||
| 03-PG-TK | 2025-06-16 | |||
| 95-HNS-2 | 2025-09-24 | |||
| 15-NJ-VK | 2023-03-14 | |||
| 05-RF-TH | 2022-07-04 | |||
| 91-RP-DK | 2024-11-09 | |||
| 96-NF-LL | 2026-02-21 | |||
| 72-RP-HH | 2026-01-31 | |||
| 10-NK-GZ | 2025-01-05 | |||
| 22-NF-KR | 2024-03-29 | |||
| 88-RN-DS | 2024-11-01 | |||
| 43-SX-FN | 2024-07-26 | |||
| 59-NB-ZL | 2024-09-11 | |||
| 85-XB-LG | 2025-03-14 |