Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C70 met kenteken 03-PG-TK is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 200 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.9 l/100 km. Met 1.696 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 24-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1696 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-18 |
| APK vervaldatum | 2026-05-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo C70 cabriolet
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 9.424 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo C70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 9.424,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 126.960 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1325 |
| Periode | 2002-09-26 - 2008-06-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 10 | 5 | € 63.710,- | € 13.479,- |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2003 | 74 | 20 | € 14.489,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2004 | 89 | 27 | € 15.143,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2005 | 103 | 26 | € 62.487,- | € 16.046,- |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2006 | 22 | 6 | € 62.123,- | € 12.725,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RR-PR | 2026-05-04 | |||
| 78-LV-XF | 2026-05-02 | |||
| 37-LL-GH | 2026-05-01 | |||
| X-936-TH | 2026-05-02 | |||
| 64-RH-JN | 2026-04-14 | |||
| 23-NR-GJ | 2026-04-13 | |||
| 01-SX-FF | 2022-02-16 | |||
| 14-RN-HH | 2025-03-31 | |||
| 95-HNS-2 | 2025-09-24 | |||
| 05-RF-TH | 2022-07-04 | |||
| 01-TD-VV | 2025-07-17 | |||
| 43-PX-NJ | 2026-03-06 | |||
| 72-RP-HH | 2026-01-31 | |||
| 45-NT-LX | 2025-04-03 | |||
| 10-NK-GZ | 2025-01-05 | |||
| 22-NF-KR | 2024-03-29 | |||
| 27-LX-TB | 2025-02-07 | |||
| 00-JRR-4 | 2025-06-19 | |||
| 14-RX-LP | 2020-12-06 | |||
| 85-LK-VK | 2025-05-21 | |||
| 57-JBN-8 | 2025-03-29 | |||
| 28-NG-TN | 2021-05-02 | |||
| 83-TJ-SN | 2023-07-08 | |||
| 37-RF-JR | 2020-07-11 | |||
| 59-TGG-5 | 2025-03-18 | |||
| 51-RG-JN | 2026-02-14 | |||
| 88-RN-DS | 2024-11-01 | |||
| 41-RL-TS | 2021-07-24 | |||
| 89-RL-HK | 2022-09-22 | |||
| P-723-ZZ | 2024-10-12 |