Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 21.105,-
Ja, 2006
2004
2023-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken 76-SX-FN is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit voertuig is in mei 2006 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 192 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2494 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Met een massa van 1.655 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1121 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-11-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-31 |
| APK vervaldatum | 2023-11-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
3 jaren6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 639 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 15-RS-ND | 2025-01-03 | |||
| 76-PX-NP | 2022-02-15 | |||
| 26-RB-TH | 2022-11-29 | |||
| 81-RG-ZZ | 2023-03-15 | |||
| 88-SG-KB | 2024-03-06 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 34-SV-TT | 2023-09-12 | |||
| 15-PL-SF | 2022-08-04 | |||
| 01-PR-VN | 2025-07-15 |