Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.462,-
Ja, 2017
2004
2021-08-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken RH-769-R is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit voertuig is in december 2017 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 192 pk. Dit model beschikt over een 2494 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Dankzij 1.655 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1732 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2021-08-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-04 |
| APK vervaldatum | 2026-08-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding.
(Nog) niet bekend
(Nog) niet bekend
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 639 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| P-244-GX | 2022-08-22 | |||
| 2-XVH-86 | 2021-01-09 | |||
| G-497-ZR | 2021-07-04 | |||
| 79-PV-PG | 2023-01-20 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 76-PR-ZV | 2023-04-11 | |||
| S-105-KN | 2025-10-19 | |||
| 15-SJ-TT | 2021-02-10 | |||
| 96-RN-BT | 2020-07-06 |