Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.018,-
Ja, 2011
2004
2025-09-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 76-SNX-6 is op kenteken gezet in 2004. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met 1.245 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 05-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-10-31 |
| APK vervaldatum | 2026-09-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 44-TS-NG | 2022-06-22 | |||
| 27-SJ-BS | 2022-01-24 | |||
| PT-895-D | 2025-05-03 | |||
| 75-PPJ-5 | 2021-02-06 | |||
| 73-TF-KJ | 2021-12-14 | |||
| 53-TB-HR | 2020-10-29 | |||
| 33-XP-SR | 2024-04-30 | |||
| N-949-BB | 2022-05-29 | |||
| 63-SZ-DX | 2025-05-02 | |||
| 38-RT-LD | 2023-12-04 | |||
| 10-GDL-8 | 2025-09-04 | |||
| 6-TJV-62 | 2022-11-03 | |||
| 69-SZ-DX | 2024-11-15 | |||
| JG-849-N | 2024-10-07 | |||
| 40-SK-GF | 2022-06-23 | |||
| 85-SZ-XS | 2020-10-09 | |||
| GF-370-K | 2023-05-17 | |||
| 82-TB-TB | 2022-06-04 | |||
| XD-053-N | 2020-06-29 | |||
| 43-TS-NG | 2020-07-28 | |||
| 20-SX-PP | 2022-03-22 |