Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 75-LG-FP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.395 kg voor optimale prestaties. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 11 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2003-01-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5011 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
11 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1100 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 74-LG-FP | 2023-01-17 | |||
| 37JSNP | 2022-06-07 | |||
| 91-LR-PH | 2021-08-24 | |||
| 10-LJ-XD | 2024-04-26 | |||
| 26-JF-JN | 2021-02-20 | |||
| 60-JX-GG | 2024-02-26 | |||
| 63JBVB | 2021-04-28 | |||
| 58JSJK | 2021-04-27 | |||
| 73-LT-JX | 2023-01-14 | |||
| 40-JD-FN | 2024-03-16 | |||
| 12JXDX | 2021-06-30 | |||
| 12-XB-ZB | 2022-03-31 | |||
| 27LDFZ | 2020-08-10 | |||
| 83-LN-SX | 2022-06-07 | |||
| 31-JB-FH | 2024-08-22 | |||
| 05LHNR | 2021-02-10 | |||
| 33-LF-HN | 2025-05-03 | |||
| 44-JJ-XG | 2020-06-02 | |||
| 74-JG-LN | 2025-09-29 | |||
| 37-LK-FP | 2020-10-19 | |||
| 87HXVF | 2021-04-21 | |||
| 97-NF-DN | 2024-07-05 | |||
| 48NFBS | 2021-11-16 | |||
| 29-JN-XJ | 2023-04-14 |