Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.034,-
Nee
2002
2025-08-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 60-JX-GG is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.365 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-20 |
| APK vervaldatum | 2026-05-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 26-JF-JN | 2021-02-20 | |||
| 63JBVB | 2021-04-28 | |||
| 58JSJK | 2021-04-27 | |||
| 12JXDX | 2021-06-30 | |||
| 87HXVF | 2021-04-21 | |||
| 91-LR-PH | 2021-08-24 | |||
| 29-JN-XJ | 2023-04-14 | |||
| 37JSNP | 2022-06-07 | |||
| 37-LK-FP | 2020-10-19 | |||
| 73-LT-JX | 2023-01-14 | |||
| 12-XB-ZB | 2022-03-31 | |||
| 27LDFZ | 2020-08-10 | |||
| 22JJFN | 2022-06-25 | |||
| 31-JB-FH | 2024-08-22 | |||
| 97-NF-DN | 2024-07-05 | |||
| 44-JJ-XG | 2020-06-02 | |||
| 47-JL-BN | 2023-06-10 | |||
| 74-JG-LN | 2025-09-29 | |||
| 41-LB-FK | 2025-07-21 | |||
| 83-LN-SX | 2022-06-07 | |||
| 51-JL-PL | 2022-08-17 | |||
| 65JVDB | 2022-02-06 | |||
| 75-LG-FP | 2025-11-12 | |||
| 74-LG-FP | 2023-01-17 |