Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 12-XB-ZB is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.395 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-04-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2002-03-06 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-04-03 |
| APK vervaldatum | 2023-04-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 27LDFZ | 2020-08-10 | |||
| 31-JB-FH | 2024-08-22 | |||
| 12JXDX | 2021-06-30 | |||
| 44-JJ-XG | 2020-06-02 | |||
| 58JSJK | 2021-04-27 | |||
| 83-LN-SX | 2022-06-07 | |||
| 15-JL-KF | 2022-03-10 | |||
| 47-JL-BN | 2023-06-10 | |||
| 22JJFN | 2022-06-25 | |||
| 22LBVZ | 2020-10-31 | |||
| 26-JF-JN | 2021-02-20 | |||
| 63JBVB | 2021-04-28 | |||
| 05HZDL | 2021-01-19 | |||
| 91-LR-PH | 2021-08-24 | |||
| 95-JZ-HH | 2025-01-17 | |||
| 97-NF-DN | 2024-07-05 | |||
| 60-JX-GG | 2024-02-26 | |||
| 48NFBS | 2021-11-16 | |||
| 37JRPD | 2021-09-25 | |||
| 93-JL-KD | 2020-08-13 | |||
| 95HZVN | 2022-04-27 | |||
| 87HXVF | 2021-04-21 | |||
| 96-LL-GF | 2020-11-14 | |||
| 35LNJL | 2020-06-02 |