Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.545,-
Nee
2001
2023-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 75-HR-PG is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Deze auto weegt 795 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 901 dagen in bezit. De APK is geldig tot 22-11-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-30 |
| APK vervaldatum | 2024-11-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 847,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.453 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 18-GT-ZV | 2026-01-23 | |||
| 32-HH-HT | 2026-01-20 | |||
| 22-GR-BX | 2026-01-18 | |||
| 80-HF-BB | 2025-12-19 | |||
| 94-HD-XS | 2025-09-10 | |||
| 76-HP-XZ | 2025-07-09 | |||
| 34GXVG | 2025-06-18 | |||
| 71-HB-XR | 2025-04-15 | |||
| 22-GS-NL | 2025-04-13 | |||
| 89-HL-NH | 2025-03-01 | |||
| 12-HD-XT | 2025-02-17 | |||
| 44-HS-ZX | 2025-01-17 | |||
| 87-HT-FZ | 2024-10-22 | |||
| 89-HH-DF | 2024-09-16 | |||
| 72-HP-XZ | 2024-07-20 | |||
| 27-GN-FT | 2024-07-01 | |||
| 34-GT-LP | 2024-05-25 | |||
| 31-GP-ZK | 2024-05-24 |