Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.065,-
Nee
2001
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 32-HH-HT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Dankzij 795 kg ligt deze auto soepel op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 249 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-13 |
| APK vervaldatum | 2027-01-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 847 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 847,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.453 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 12-HZ-PN | 2024-11-26 | |||
| 40HVPP | 2020-06-14 | |||
| 77-LD-LF | 2020-05-28 | |||
| 98-JJ-DS | 2021-06-24 | |||
| 10HPSJ | 2020-09-11 | |||
| 76-HP-XZ | 2025-07-09 | |||
| 73-HS-VR | 2023-09-16 | |||
| 36-HJ-XD | 2021-08-21 | |||
| 85-JX-KR | 2023-01-26 | |||
| 44-LF-VL | 2022-07-29 | |||
| 12-HD-XT | 2025-02-17 | |||
| 88-HP-VP | 2021-06-29 | |||
| 81GSDB | 2021-06-24 | |||
| 55-JJ-RS | 2020-05-08 | |||
| 96-JH-VT | 2024-06-01 | |||
| 38-HX-JN | 2023-10-19 | |||
| 97JKHR | 2021-12-03 | |||
| 46-JH-JG | 2021-03-12 |