Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.040,-
Nee
2001
2025-08-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 75-GT-XN is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met een massa van 1.385 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-09-2025. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-23 |
| APK vervaldatum | 2025-09-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
9 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 212.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 81-JL-LG | 2024-10-04 | |||
| 72-HF-XN | 2025-10-20 | |||
| 86-JF-HX | 2025-04-05 | |||
| 23-HP-VS | 2021-09-14 | |||
| 48-JH-RV | 2024-05-09 | |||
| 82-HP-HP | 2024-12-16 | |||
| 35-JS-RD | 2024-10-13 | |||
| 63-GT-HK | 2023-02-11 | |||
| 33-HD-VL | 2025-07-14 | |||
| 47-JB-TN | 2022-01-27 | |||
| 88-HP-HN | 2022-10-15 | |||
| 53-HV-FP | 2020-07-20 | |||
| 40-HL-XS | 2021-09-11 | |||
| 62-HB-KN | 2024-05-12 | |||
| 55-JB-BJ | 2021-11-15 | |||
| 54-HG-BL | 2020-09-24 | |||
| 24HKJG | 2021-10-28 | |||
| 66-JF-SZ | 2021-12-21 | |||
| 24-JN-GX | 2025-08-12 | |||
| 97HVLX | 2020-12-12 | |||
| 86-GR-DF | 2021-04-15 | |||
| 46-HN-LL | 2025-09-17 | |||
| 30-HH-KJ | 2021-04-19 | |||
| 98GXDB | 2021-06-07 | |||
| 66-GP-SN | 2024-07-24 |