Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 953,-
Nee
2001
2020-10-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 74GLHX is afkomstig uit het bouwjaar 2001. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 922 kg ligt deze auto soepel op de weg. Dit voertuig is al 2057 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-12-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-15 |
| APK vervaldatum | 2020-12-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 873 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-07-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1666 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 40 | 0 | € 1.362,- | |
| 1999 | 40 | 0 | € 1.362,- | |
| 2000 | 106 | 1 | € 1.794,- | |
| 2000 | 1367 | 17 | € 1.190,- | |
| 2000 | 1367 | 17 | € 1.190,- | |
| 2001 | 244 | 4 | € 1.211,- | |
| 2001 | 244 | 4 | € 1.211,- | |
| 2002 | 15 | 0 | € 1.216,- | |
| 2002 | 15 | 0 | € 1.216,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 69-FV-PZ | 2026-05-27 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 54-HK-DN | 2024-01-06 | |||
| 62-GL-LB | 2023-10-17 | |||
| 11-HN-LB | 2020-06-24 | |||
| 86HTZP | 2021-09-07 | |||
| 01-HJ-PD | 2025-04-09 | |||
| 03-GK-XF | 2021-04-26 | |||
| 65-GD-ZN | 2021-07-21 | |||
| 46FRLD | 2021-02-02 | |||
| 68-DX-LV | 2024-11-11 | |||
| 97-FK-HP | 2024-04-16 | |||
| 35-GH-GB | 2020-05-11 | |||
| 53-FT-LZ | 2020-08-26 | |||
| 52-GK-DH | 2021-07-13 | |||
| 28-FV-GD | 2020-05-29 | |||
| 31-FJ-HJ | 2025-01-14 | |||
| 80HVVX | 2020-08-26 | |||
| 04FBVZ | 2020-12-25 |