Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.353,-
Nee
2001
2023-10-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 62-GL-LB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dankzij 922 kg ligt deze auto soepel op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-06-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-23 |
| APK vervaldatum | 2024-06-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 880 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 880,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 161.488 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 11-HN-LB | 2020-06-24 | |||
| 74GLHX | 2020-11-15 | |||
| 54-HK-DN | 2024-01-06 | |||
| 03-GK-XF | 2021-04-26 | |||
| 86HTZP | 2021-09-07 | |||
| 01-HJ-PD | 2025-04-09 | |||
| 78-HT-TX | 2021-05-28 | |||
| 97-FK-HP | 2024-04-16 | |||
| 65-GD-ZN | 2021-07-21 | |||
| 99-FZ-VT | 2023-08-09 | |||
| 93FPBN | 2020-10-31 | |||
| 88FFKK | 2020-10-10 | |||
| 34-FT-SB | 2022-11-09 | |||
| 67-DX-BH | 2021-07-08 | |||
| 56FSNT | 2020-11-30 | |||
| 46FRLD | 2021-02-02 |