Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.943,-
Nee
2001
2025-07-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Cordoba met kenteken 69-HH-NF is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.113 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-08-2025. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1184 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1498 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-30 |
| APK vervaldatum | 2025-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Cordoba sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.120 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Cordoba
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
10 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.120,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 57.942 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-11-10 - 2004-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 413 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-JG-VN | 2026-04-22 | |||
| 68-LF-GJ | 2026-03-14 | |||
| 30-JG-JR | 2023-04-24 | |||
| 28JBGL | 2020-05-26 | |||
| 84HLVS | 2022-02-12 | |||
| 67-JK-DB | 2023-11-22 | |||
| 34HVGR | 2021-01-07 | |||
| 86-HT-ZV | 2023-12-01 | |||
| 51-JB-PP | 2023-11-22 | |||
| 03-JF-KS | 2025-02-24 | |||
| 88-JF-DK | 2023-01-17 | |||
| 95LPSJ | 2022-01-02 | |||
| 63HHNF | 2025-01-05 | |||
| 49JLGF | 2020-05-28 | |||
| 85-GP-RL | 2022-09-24 | |||
| 08GPHF | 2025-01-05 | |||
| 15JBZT | 2021-07-02 | |||
| 71-JK-VS | 2024-09-27 | |||
| 36JSBL | 2021-01-16 | |||
| 37JVGH | 2021-02-05 | |||
| 74-GZ-RD | 2025-07-09 | |||
| 09-LP-DH | 2024-05-18 | |||
| 98-HF-GT | 2024-02-01 | |||
| 29-LB-NB | 2020-05-23 | |||
| 95-JL-TN | 2021-03-01 | |||
| 79HRTG | 2021-08-17 | |||
| 40GLGJ | 2021-11-10 | |||
| 59JJZL | 2025-01-04 | |||
| 99-HN-GX | 2021-10-22 | |||
| 92-LB-VS | 2022-01-17 |