Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.041,-
Nee
2002
2021-01-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Cordoba met kenteken 34HVGR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dankzij 1.113 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1963 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 20-10-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1184 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1498 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-11 |
| APK vervaldatum | 2022-10-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Cordoba sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Cordoba
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 112.828 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2000-11-10 - 2004-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 413 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-JG-VN | 2026-04-22 | |||
| 68-LF-GJ | 2026-03-14 | |||
| 51-JB-PP | 2023-11-22 | |||
| 03-JF-KS | 2025-02-24 | |||
| 30-JG-JR | 2023-04-24 | |||
| 28JBGL | 2020-05-26 | |||
| 86-HT-ZV | 2023-12-01 | |||
| 67-JK-DB | 2023-11-22 | |||
| 84HLVS | 2022-02-12 | |||
| 95LPSJ | 2022-01-02 | |||
| 36JSBL | 2021-01-16 | |||
| 98-HF-GT | 2024-02-01 | |||
| 29-LB-NB | 2020-05-23 | |||
| 88-JF-DK | 2023-01-17 | |||
| 49JLGF | 2020-05-28 | |||
| 85-GP-RL | 2022-09-24 | |||
| 71-JK-VS | 2024-09-27 | |||
| 15JBZT | 2021-07-02 | |||
| 79HRTG | 2021-08-17 | |||
| 92-LB-VS | 2022-01-17 | |||
| 52JLPG | 2021-12-23 | |||
| 37JVGH | 2021-02-05 | |||
| 25HVBX | 2020-11-04 | |||
| 63HHNF | 2025-01-05 | |||
| 09-LP-DH | 2024-05-18 | |||
| 74-GZ-RD | 2025-07-09 | |||
| 40GLGJ | 2021-11-10 | |||
| 08GPHF | 2025-01-05 | |||
| 31HPLP | 2020-09-19 | |||
| 46-LB-KS | 2023-05-08 |