Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Cordoba met kenteken 51-JB-PP is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met 1.113 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-02-2025. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1184 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1498 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Eerste registratie | 2002-02-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-07 |
| APK vervaldatum | 2025-02-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Cordoba sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Cordoba
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 112.828 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2000-11-10 - 2004-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 413 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-JG-VN | 2026-04-22 | |||
| 68-LF-GJ | 2026-03-14 | |||
| 34HVGR | 2021-01-07 | |||
| 03-JF-KS | 2025-02-24 | |||
| 30-JG-JR | 2023-04-24 | |||
| 86-HT-ZV | 2023-12-01 | |||
| 28JBGL | 2020-05-26 | |||
| 84HLVS | 2022-02-12 | |||
| 67-JK-DB | 2023-11-22 | |||
| 98-HF-GT | 2024-02-01 | |||
| 95LPSJ | 2022-01-02 | |||
| 36JSBL | 2021-01-16 | |||
| 29-LB-NB | 2020-05-23 | |||
| 79HRTG | 2021-08-17 | |||
| 92-LB-VS | 2022-01-17 | |||
| 52JLPG | 2021-12-23 | |||
| 25HVBX | 2020-11-04 | |||
| 85-GP-RL | 2022-09-24 | |||
| 88-JF-DK | 2023-01-17 | |||
| 71-JK-VS | 2024-09-27 | |||
| 15JBZT | 2021-07-02 | |||
| 49JLGF | 2020-05-28 | |||
| 37JVGH | 2021-02-05 | |||
| 46-LB-KS | 2023-05-08 | |||
| 30-LV-DL | 2025-02-24 | |||
| 31HPLP | 2020-09-19 | |||
| 40GLGJ | 2021-11-10 | |||
| 63HHNF | 2025-01-05 | |||
| 09-LP-DH | 2024-05-18 | |||
| 99-HN-GX | 2021-10-22 |