Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.145,-
Nee
2001
2025-06-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 66-GP-SN is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.385 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 356 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 241 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-21 |
| APK vervaldatum | 2025-09-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 212.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 30-HH-KJ | 2021-04-19 | |||
| 56-HH-HV | 2021-08-10 | |||
| 46-HN-LL | 2025-09-17 | |||
| 10-GJ-SX | 2023-07-13 | |||
| 71JDKH | 2020-10-11 | |||
| 62-HB-KN | 2024-05-12 | |||
| 40-HL-XS | 2021-09-11 | |||
| 79-JP-NH | 2022-08-31 | |||
| 53JNTL | 2021-09-22 | |||
| 33-HD-VL | 2025-07-14 | |||
| 97HVLX | 2020-12-12 | |||
| 46-HH-GR | 2023-01-15 | |||
| 69-HG-SJ | 2023-09-28 | |||
| 24-JN-GX | 2025-08-12 | |||
| 23-HP-VS | 2021-09-14 | |||
| 56-HD-JD | 2023-04-21 | |||
| 26-JD-SG | 2021-07-21 | |||
| 24HKJG | 2021-10-28 | |||
| 98GXDB | 2021-06-07 | |||
| 11-GK-JH | 2022-05-14 | |||
| 53-HF-FD | 2023-01-14 | |||
| 13HSJK | 2020-07-07 | |||
| 80-HV-DZ | 2023-11-30 | |||
| 72-JD-KH | 2024-10-14 | |||
| 15JNPN | 2021-08-24 |