Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.685,-
Nee
2004
2026-03-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken 64-PL-VP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 192 pk. De motor heeft een inhoud van 2494 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.655 kg. Dit voertuig is al 68 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 06-04-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-04 |
| APK vervaldatum | 2026-04-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 674 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 25-HDH-8 | 2025-01-31 | |||
| 70-SB-PX | 2023-03-19 | |||
| 75-RG-LB | 2024-11-18 | |||
| 31-PK-GX | 2024-04-17 | |||
| 52-PF-LX | 2025-12-21 | |||
| 32-PK-LK | 2024-11-09 | |||
| 85-XX-VZ | 2024-12-03 | |||
| 94-PL-NB | 2021-05-20 | |||
| 86-PX-TK | 2026-02-25 | |||
| 75-PN-TT | 2023-07-06 |