Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.195,-
Ja, 2010
2004
2025-08-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 64-NSK-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2004. In november 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met 1.040 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 16-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-11-01 |
| APK vervaldatum | 2026-07-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 549 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 549,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 239.706 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 66-NT-LS | 2025-11-19 | |||
| 61-LS-XG | 2023-08-17 | |||
| 21-LB-NF | 2023-04-01 | |||
| 26-PJ-ZB | 2023-06-22 |