Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.657,-
Nee
2004
2020-07-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 63-PL-RD is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.370 kg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-26 |
| APK vervaldatum | 2026-07-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.124 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.445 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.124,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 206.522 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1331 |
| Periode | 2003-06-13 - 2006-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 180 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 62-PK-NZ | 2021-08-13 | |||
| 75-NG-HL | 2021-06-08 | |||
| 21-PS-HG | 2023-10-13 | |||
| 52NDSV | 2020-09-19 | |||
| 87-PR-TJ | 2024-12-18 | |||
| 19NJFH | 2020-06-27 | |||
| 88-RD-KB | 2023-04-06 | |||
| 92-PT-HF | 2021-09-01 | |||
| 12RBPR | 2020-09-18 | |||
| 38-NZ-ZH | 2022-03-02 | |||
| 78-NT-VL | 2023-08-30 | |||
| 60-PB-NF | 2024-05-28 | |||
| 07-NL-XV | 2025-05-08 | |||
| 22-RP-ND | 2020-10-09 | |||
| 24-PB-HK | 2022-10-03 | |||
| 47-NP-PP | 2021-11-02 | |||
| 18-RV-NT | 2026-01-15 | |||
| 59-RF-NV | 2025-03-24 | |||
| 34-RD-DD | 2020-07-16 | |||
| 15-PR-VV | 2023-01-28 | |||
| 53-LX-ZX | 2025-03-18 | |||
| 07-NV-VP | 2021-05-25 | |||
| 78-NV-KG | 2023-07-20 | |||
| 24-RV-NT | 2025-02-17 | |||
| 17-NG-SV | 2021-10-26 | |||
| 33-PJ-HR | 2021-09-28 | |||
| 90NPPS | 2021-01-29 | |||
| 02-PL-RD | 2021-04-19 |