Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.551,-
Nee
2003
2025-11-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 50-NK-GK is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.370 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 204 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-28 |
| APK vervaldatum | 2026-11-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.445 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
6 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1331 |
| Periode | 2003-06-13 - 2006-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 180 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 75-NJ-XN | 2020-10-29 | |||
| 94-NP-GN | 2025-09-05 | |||
| 93-NF-VG | 2023-06-15 | |||
| 42RFTP | 2021-03-13 | |||
| 87-PT-HF | 2023-01-18 | |||
| 34-PL-KG | 2021-08-26 | |||
| 07-NG-BB | 2020-06-13 | |||
| 13-PB-TS | 2021-05-26 | |||
| 24-PT-NK | 2023-01-14 | |||
| 98-PJ-DG | 2025-01-03 | |||
| 84-PS-ZG | 2023-02-10 | |||
| 96-PX-JP | 2025-01-21 | |||
| 21-PZ-HR | 2020-12-25 | |||
| 05-PB-TS | 2020-11-28 | |||
| 37-SG-NZ | 2023-08-17 | |||
| 91-RX-GK | 2021-11-15 | |||
| 07-NK-SK | 2023-03-11 | |||
| 35-PF-KB | 2024-12-10 | |||
| 92-NS-HR | 2021-01-26 | |||
| 69PBNF | 2020-07-28 | |||
| 03-PG-TX | 2022-01-25 | |||
| 46-PD-LK | 2024-12-10 | |||
| 86-PS-LK | 2021-04-22 | |||
| 56-NL-ZL | 2020-05-07 | |||
| 36-NL-HZ | 2025-06-03 | |||
| 04PBHK | 2021-02-25 | |||
| 90NPPS | 2021-01-29 | |||
| 33-PJ-HR | 2021-09-28 |