Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.279,-
Nee
2004
2024-06-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 07-NV-VP is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met een massa van 1.358 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 10-06-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-19 |
| APK vervaldatum | 2027-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1252 |
| Periode | 2003-06-23 - 2007-02-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 98 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 15-PR-VV | 2023-01-28 | |||
| 78-NV-KG | 2023-07-20 | |||
| 24-PB-HK | 2022-10-03 | |||
| 34-RD-DD | 2020-07-16 | |||
| 38-NZ-ZH | 2022-03-02 | |||
| 90NPPS | 2021-01-29 | |||
| 60-PB-NF | 2024-05-28 | |||
| 33-PJ-HR | 2021-09-28 | |||
| 88-RD-KB | 2023-04-06 | |||
| 04PBHK | 2021-02-25 | |||
| 21-PZ-HR | 2020-12-25 | |||
| 31-SJ-HJ | 2022-02-28 | |||
| 52NDSV | 2020-09-19 | |||
| 96-PX-JP | 2025-01-21 | |||
| 87-PT-HF | 2023-01-18 | |||
| 98-PJ-DG | 2025-01-03 | |||
| 84-PS-ZG | 2023-02-10 | |||
| 34-PL-KG | 2021-08-26 | |||
| 02-PL-RD | 2021-04-19 | |||
| 05-PB-TS | 2020-11-28 | |||
| 24-RV-NT | 2025-02-17 | |||
| 91-RX-GK | 2021-11-15 | |||
| 92-NS-HR | 2021-01-26 | |||
| 62-PK-NZ | 2021-08-13 | |||
| 87-PR-TJ | 2024-12-18 | |||
| 42RFTP | 2021-03-13 | |||
| 03-PG-TX | 2022-01-25 | |||
| 75-NG-HL | 2021-06-08 |