Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.176,-
Nee
2004
2025-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 05-PB-TS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1795 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met een massa van 1.358 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 10-06-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-07 |
| APK vervaldatum | 2025-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1253 |
| Periode | 2003-06-23 - 2007-02-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 98 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 84-PS-ZG | 2023-02-10 | |||
| 98-PJ-DG | 2025-01-03 | |||
| 91-RX-GK | 2021-11-15 | |||
| 92-NS-HR | 2021-01-26 | |||
| 24-PT-NK | 2023-01-14 | |||
| 04PBHK | 2021-02-25 | |||
| 21-PZ-HR | 2020-12-25 | |||
| 03-PG-TX | 2022-01-25 | |||
| 96-PX-JP | 2025-01-21 | |||
| 90NPPS | 2021-01-29 | |||
| 87-PT-HF | 2023-01-18 | |||
| 36-NL-HZ | 2025-06-03 | |||
| 34-PL-KG | 2021-08-26 | |||
| 42RFTP | 2021-03-13 | |||
| 94-NP-GN | 2025-09-05 | |||
| 86-PS-LK | 2021-04-22 | |||
| 33-PJ-HR | 2021-09-28 | |||
| 78-NV-KG | 2023-07-20 | |||
| 07-NV-VP | 2021-05-25 | |||
| 15-PR-VV | 2023-01-28 | |||
| 50-NK-GK | 2025-11-25 | |||
| 13-PB-TS | 2021-05-26 | |||
| 02-PL-RD | 2021-04-19 | |||
| 34-RD-DD | 2020-07-16 | |||
| 24-PB-HK | 2022-10-03 | |||
| 18-NJ-DG | 2021-05-07 | |||
| 75-NJ-XN | 2020-10-29 | |||
| 60-PB-NF | 2024-05-28 |