Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.676,-
Nee
2007
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Laguna met kenteken 60-XZ-RF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met een massa van 1.444 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 6 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 23-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1559 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1919 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-20 |
| APK vervaldatum | 2027-04-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Laguna hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.462 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Laguna
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
12 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.462,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 204.217 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 2007-09-14 - 2010-07-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 254 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-HDL-3 | 2026-05-09 | |||
| 53-ZD-NH | 2026-04-16 | |||
| 18-ZF-TF | 2026-03-15 | |||
| 19-ZF-TF | 2025-12-05 | |||
| 01-JFH-4 | 2025-01-23 | |||
| 17-ZD-BB | 2025-07-02 | |||
| 61GHB6 | 2020-11-21 | |||
| 43-ZH-ZF | 2022-07-11 | |||
| 11-ZL-XR | 2024-12-10 | |||
| 21-JFK-8 | 2025-07-09 | |||
| 31-XZ-DR | 2021-12-09 | |||
| 63-KDS-2 | 2023-07-12 | |||
| 68-JFS-4 | 2024-08-30 | |||
| 59-ZH-GF | 2025-10-10 | |||
| 01-HRP-2 | 2025-10-25 | |||
| 69-HBK-4 | 2023-07-28 | |||
| 84-GVF-4 | 2026-02-13 | |||
| 34-GXV-3 | 2024-06-03 | |||
| 39-GXP-6 | 2024-07-02 | |||
| 97-ZD-DL | 2025-11-23 | |||
| 96-XX-XR | 2021-06-03 | |||
| 67-ZF-LH | 2026-02-27 | |||
| 30-GRG-3 | 2024-02-12 | |||
| 75-XZ-VR | 2025-10-19 | |||
| 47-GHP-4 | 2022-02-08 | |||
| 64-KKS-9 | 2024-04-23 | |||
| 64-HSG-2 | 2022-08-23 | |||
| 70-GGR-6 | 2025-06-22 | |||
| 46-ZH-ZF | 2024-06-25 | |||
| 20-ZD-ZZ | 2025-05-07 |