Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.947,-
Nee
2009
2025-10-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Laguna met kenteken 01-HRP-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.444 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 212 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1559 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1919 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-09 |
| APK vervaldatum | 2026-09-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Laguna hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 3.645 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Laguna
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 3.645,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 187.721 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 2007-09-14 - 2010-07-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 254 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-HDL-3 | 2026-05-09 | |||
| 60-XZ-RF | 2026-05-19 | |||
| 53-ZD-NH | 2026-04-16 | |||
| 18-ZF-TF | 2026-03-15 | |||
| 21-JFK-8 | 2025-07-09 | |||
| 43-ZH-ZF | 2022-07-11 | |||
| 69-HBK-4 | 2023-07-28 | |||
| 59-ZH-GF | 2025-10-10 | |||
| 68-JFS-4 | 2024-08-30 | |||
| 11-ZL-XR | 2024-12-10 | |||
| 63-KDS-2 | 2023-07-12 | |||
| 34-GXV-3 | 2024-06-03 | |||
| 19-ZF-TF | 2025-12-05 | |||
| 61GHB6 | 2020-11-21 | |||
| 01-JFH-4 | 2025-01-23 | |||
| 96-XX-XR | 2021-06-03 | |||
| 39-GXP-6 | 2024-07-02 | |||
| 67-ZF-LH | 2026-02-27 | |||
| 17-ZD-BB | 2025-07-02 | |||
| 97-ZD-DL | 2025-11-23 | |||
| 75-XZ-VR | 2025-10-19 | |||
| 30-GRG-3 | 2024-02-12 | |||
| 91-ZF-VJ | 2022-08-18 | |||
| 64-HSG-2 | 2022-08-23 | |||
| 64-KKS-9 | 2024-04-23 | |||
| 31-XZ-DR | 2021-12-09 | |||
| 54-KND-1 | 2025-07-01 | |||
| 47-GHP-4 | 2022-02-08 | |||
| 48-GBL-5 | 2024-10-25 | |||
| 20-ZD-ZZ | 2025-05-07 |