Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.081,-
Ja, 2014
2007
2020-08-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 6-XJN-29 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.170 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 2101 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 82 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-04-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-08-13 |
| APK vervaldatum | 2026-08-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1124 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 37-TT-LS | 2026-04-29 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 44-TV-FN | 2023-03-22 | |||
| 56-XL-KR | 2024-08-04 | |||
| 92-TX-JL | 2022-12-05 | |||
| 82-XJ-XV | 2021-03-29 | |||
| 34-XH-LJ | 2023-03-27 | |||
| 24-XG-LN | 2021-06-08 |