Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.169,-
Nee
2007
2022-10-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 06-XB-BF is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.170 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1328 dagen in bezit. De APK is geldig tot 24-05-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-03-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-22 |
| APK vervaldatum | 2026-05-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 37-TT-LS | 2026-04-29 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 24-XG-LN | 2021-06-08 | |||
| GX-213-Z | 2022-02-01 | |||
| 15-XH-LJ | 2023-02-01 | |||
| 82-XJ-XV | 2021-03-29 | |||
| 92-TX-JL | 2022-12-05 | |||
| 56-XL-KR | 2024-08-04 |