Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.153,-
Ja, 2021
2007
2021-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia Combi met kenteken K-172-DH is op kenteken gezet in 2007. Deze auto is 14 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 80 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 175 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.170 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1965 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-01-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-05 |
| APK vervaldatum | 2026-01-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia Combi stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia Combi
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 37-TT-LS | 2026-04-29 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 76-XL-HR | 2022-05-11 | |||
| 75-XV-LK | 2022-01-04 | |||
| 93-XR-XB | 2023-05-08 | |||
| 36-XF-GL | 2021-06-23 | |||
| 6-XJN-29 | 2020-07-29 | |||
| 34-XH-LJ | 2023-03-27 |