Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.722,-
Nee
2005
2026-03-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 54-PX-KK is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.295 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 60 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-05 |
| APK vervaldatum | 2026-07-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 164.228 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 911 |
| Periode | 2004-06-07 - 2007-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1292 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 190 | 15 | € 5.911,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2005 | 30 | 0 | € 6.045,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.913,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-PV-NL | |||
| 26-PS-HS | |||
| 45-RH-PK | |||
| 66-RK-BS | |||
| 28-RF-ZG | |||
| 66-PK-ZJ | |||
| 41-PX-KN | |||
| 61-PP-KT | |||
| 34-RD-DP | |||
| 70-PP-JF | |||
| 15-PR-RK | |||
| 90-PS-VL | |||
| 49-PJ-LN | |||
| 85-PX-RV | |||
| 91-PS-KL | |||
| 76-PR-FJ | |||
| 44-XVB-1 | |||
| 21-PH-KX | |||
| 55-PL-XJ | |||
| 60-PK-KZ | |||
| 88-PK-JN | |||
| 29-PZ-VT | |||
| 97-PN-ZL | |||
| 68-PN-JL | |||
| NP-935-G | |||
| 48-PH-XT | |||
| 83-PK-RF | |||
| 01-PP-KX | |||
| 68-PN-RT | |||
| 86-PS-FZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-PS-RK | 2026-05-02 | |||
| 57-PX-KS | 2026-05-16 | |||
| 12-SL-FG | 2026-05-17 | |||
| 72-LLR-6 | 2026-04-19 | |||
| 09-PS-HS | 2026-04-30 | |||
| 39-PL-BD | 2026-04-30 | |||
| 08-PP-VN | 2026-05-19 | |||
| 23-PK-SF | 2026-05-19 | |||
| 62-PP-KV | 2026-05-18 | |||
| 43-PP-KV | 2026-04-18 | |||
| 60-PH-NR | 2026-05-13 | |||
| 32-RH-LX | 2026-04-24 | |||
| 98-PS-PG | 2026-05-01 | |||
| 91-PN-NN | 2026-04-22 | |||
| 45-PP-XS | 2026-04-16 | |||
| 25-PV-NB | 2026-04-14 | |||
| 10-PJ-VV | 2026-04-25 | |||
| 34-PJ-ZT | 2026-04-07 | |||
| 17-XX-DB | 2026-04-17 | |||
| 86-PS-NB | 2026-04-16 | |||
| 74-RH-PL | 2026-03-27 | |||
| 12-PX-KZ | 2026-03-25 | |||
| 15-RG-FR | 2026-03-30 | |||
| 71-PK-JP | 2026-04-02 | |||
| 70-PV-LX | 2026-03-23 | |||
| 30-PJ-BK | 2026-04-06 | |||
| 50-PS-GD | 2026-04-02 | |||
| 34-PN-KS | 2026-04-01 | |||
| 30-PP-KT | 2026-04-01 | |||
| 90-PJ-DS | 2026-03-31 |