Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.232,-
Nee
2004
2026-03-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 61-PP-KT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met een massa van 1.298 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 108 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1469 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-05 |
| APK vervaldatum | 2026-09-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.074 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.074 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.074,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 236.108 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1077 |
| Periode | 2004-06-11 - 2006-05-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 221 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 190 | 15 | € 5.911,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2005 | 30 | 0 | € 6.045,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.913,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 90-PS-VL | |||
| 15-PR-RK | |||
| 85-PX-RV | |||
| 66-PK-ZJ | |||
| 28-RF-ZG | |||
| 91-PS-KL | |||
| 41-PX-KN | |||
| 45-RH-PK | |||
| 66-RK-BS | |||
| 76-PR-FJ | |||
| 44-XVB-1 | |||
| 26-PS-HS | |||
| 55-PL-XJ | |||
| 21-PH-KX | |||
| 60-PK-KZ | |||
| 99-PK-FK | |||
| 86-PS-FZ | |||
| 01-PP-KX | |||
| NP-935-G | |||
| 39-PV-NL | |||
| 39-PP-KT | |||
| 68-PN-JL | |||
| 29-PZ-VT | |||
| 48-PH-XT | |||
| 34-RD-DP | |||
| 88-PK-JN | |||
| 97-PN-ZL | |||
| 23-PK-SF | |||
| 68-PN-RT | |||
| 49-PJ-LN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-PP-JF | 2026-05-23 | |||
| 57-PX-KS | 2026-05-16 | |||
| 12-SL-FG | 2026-05-17 | |||
| 08-PP-VN | 2026-05-19 | |||
| 09-PS-HS | 2026-04-30 | |||
| 39-PL-BD | 2026-04-30 | |||
| 62-PP-KV | 2026-05-18 | |||
| 60-PH-NR | 2026-05-13 | |||
| 32-RH-LX | 2026-04-24 | |||
| 91-PN-NN | 2026-04-22 | |||
| 10-PJ-VV | 2026-04-25 | |||
| 72-LLR-6 | 2026-04-19 | |||
| 98-PS-PG | 2026-05-01 | |||
| 43-PP-KV | 2026-04-18 | |||
| 27-PS-RK | 2026-05-02 | |||
| 83-PK-RF | 2026-05-26 | |||
| 45-PP-XS | 2026-04-16 | |||
| 17-XX-DB | 2026-04-17 | |||
| 86-PS-NB | 2026-04-16 | |||
| 71-PK-JP | 2026-04-02 | |||
| 50-PS-GD | 2026-04-02 | |||
| 15-RG-FR | 2026-03-30 | |||
| 17-PK-GL | 2026-05-24 | |||
| 74-RH-PL | 2026-03-27 | |||
| 30-PP-KT | 2026-04-01 | |||
| 25-PV-NB | 2026-04-14 | |||
| 12-PX-KZ | 2026-03-25 | |||
| 70-PV-LX | 2026-03-23 | |||
| 90-PJ-DS | 2026-03-31 | |||
| 34-PJ-ZT | 2026-04-07 |